Misafirlerinize benzersiz tatlar sunmak için Le Pain Quotidien kapınıza kadar geliyor !

Taptaze organik lezzetleri ile Le Pain Quotidien’in benzersiz tatlarını evinizde, ofisinizde ya da davetlerinizde misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Le Pain Quotidien, toplantı ve özel davetleriniz için kahvaltı, öğle ya da akşam yemeği seçeneklerinden oluşan, kaliteli ve organik malzemelerle hazırlanmış özel lezzetlerini kapınıza kadar taptaze teslim ediyor.

Le Pain Quotidien’in tartine ve tatlı & tuzlu ürün çeşitleri, salatalar ve organik içeceklerin yer aldığı “A la Carte” seçeneklerinin yanı sıra çay saatleri için tatlı & tuzlu muffinler, tartlar ve kurabiyelerden oluşan özel menüsüyle misafirleriniz için ayrıcalıklı sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca doğal ve taze Le Pain Quotidien ekmekleri, Belçika usulü Waffle, keçi peynirli brioche, dana jambon crostini ve granoladan oluşan ilave seçenekleri siparişlerinize ekleyebilir, bu leziz tadlarla sunumunuzu tamamlayabilirsiniz.

Şölen gibi sofralar hazırlamak Le Pain Quotidien catering hizmeti ile artık daha da kolay. Siparişlerinizi Le Pain Quotidien mağazalarından verebilirsiniz…

 

Catering hizmeti için, dl_catering.tur@alshaya.com' dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.