Yepyeni bir gün kadar taze

Aslında mutluluk çok zor bir şey değildir, mutluluk basittir. Taze bir ekmeğin kokusuna uyanmak gibi, öğle yemeğinde o leziz soslu tavuğun olacağını hayal etmek gibi veya akşam yemeğinde herkesin sofrada olmasına tanık olabilmek gibi. Mutluluk basittir ve bizim için yemekle bir ilgisi vardır.

Günaydın !

Bir günden zevk almaya başlamak için en önemli olan kahvaltıdan keyif almaktır. Peki kahvaltıda bizi mutlu edecek neler olmalı ? Bizce kahvaltı gayet basit ve saf olmalı, yani lezzetli bir ekmek, taze meyve ve sebzeler, reçeller başta olmak üzere, isteğe göre geri kalanlardan bahsediyoruz.

 

Haşlanmış Yumurta

Füme Somonlu Eggs Benedict

Pesto Soslu ve Parmesan Peynirli Omlet 

Granola Parfe

Organik Yulaf Ezmesi

Sabahları yeni olasılıklara uyanın. Arkadaşlarınızla ortak masamızda oturarak, sıcak bir kahve fincanını ellerinizle sararak ve doğal lezzetlerimizin tadına vararak birlikte güne başlayalım.

Gün ortası keyfiniz...

Kahvaltı ve akşam yemeği arası yani öğle vakti günün en yoğun saati ve bu saati güzel değerlendirmek önemli. Peki LPQ bu saati nasıl değerlendiriyor ? Tabiki sadeliği önde tutup lezzetli yemekler ve doğal içecekler ile !

 

Günün Çorbası
Avokado & Humuslu Tartine
Free Range Tavuk & Patlıcanlı Tartine
Füme Norveç Somonlu Salata
Brokoli ve Mantarlı Free Range Tavuk

Akşamüstü enerjisi

Ve günü bitirmenin rahatlığı. Yoğun bir günün ardından vücudu bu yoğunluktan arındırmak gerek. Günü bitirmenin mutluluğu ile en sağlıklı lezzetlerimiz sizlerle..

Taze Mozarella & Domatesli Tartine
Izgara Roast Beef Sandviç
Izgara Somon Kinoa Risotto
Baharatlı Çıtır Levrek